Clasament
1. Hidrogrup 49p
2. Valea 43p
3. Jouanel 41p
4. Rentiss. 32p
5. Arkada 31p
toata lista»»
Golgeteri
1. Popa 29g
2. Punga 11g
3. Ciobotea 10g
4. Sandor 10g
5. Ferencz 9g
toata lista»»
Suspendari

Jucatorii suspendati disciplinar pentru Etapa 9:

Nu este nici un jucator suspendat
Excluderi
 
Etape

Etape disputate: 8
Etape ramase: 10

Pentru a viziona intregul program competitional, click pe etape»»

Sarbatoriti
- Truscai Emanuel (Caprice) > 1996-12-04;
- Rusu Bogdan Nicolae (Rentiss.) > 1984-12-05;
- Jidic Vasile Daniel (Hidrogrup) > 1984-12-06;


Turneul Electrica, 18 Noiembrie - 19 Noiembrie
Editia a XXVI a 2023

Regulament turneu:

Tragerea la sorti / Grupe valorice
Grupa 1
valorica:
Grupa 2
valorica:
Grupa 3
valorica:
CS Electrica Arkada Brasovia IRIGC
Valea cu Flori FC Darste Dalema KSG
Jouanel Pizza Roma Citadela
Rentissimo Chaku Sirad Electric

Grupe Preliminarii
Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
1.CS Electrica 1.Jouanel 1.Rentissimo 1.Valea cu Flori
2.Arkada 2.Pizza Roma 2.FC Darste 2.Chaku
3.Brasovia IRIGC 3.Dalema 3.Citadela 3.Sirad Electric
       
echipele clasate pe locul 1 din fiecare grupa formeaza grupele semifinale 1-4
echipele clasate pe locul 2 din fiecare grupa formeaza grupele semifinale 5-8
echipele clasate pe locul 3 din fiecare grupa formeaza grupele semifinale 9-12

Program Competitional
Sambata, 18.11.2023
Ora Per. Partida Scor M
13:00-13:30 1A-3A CS Electrica - Brasovia IRIGC 3 - 0 1
13:35-14:05 1B-3B Jouanel - Dalema 5 - 2 2
14:10-14:40 1C-3C Rentissimo - Citadela 2 - 1 3
14:45-15:15 1D-3D Valea cu Flori - Sirad Electric 6 - 0 4
15:20-15:50 2A-3A Arkada - Brasovia IRIGC 10 - 1 5
15:55-16:25 2B-3B Pizza Roma - Dalema 5 - 2 6
16:30-17:00 2C-3C FC Darste - Citadela 8 - 1 7
17:05-17:35 2D-3D Chaku - Sirad Electric 7 - 0 8
17:40-18:10 1A-2A CS Electrica - Arkada 2 - 3 9
18:15-18:45 1B-2B Jouanel - Pizza Roma 3 - 1 10
18:50-19:20 1C-2C Rentissimo - FC Darste 1 - 3 11
19:25-19:55 1D-2D Valea cu Flori - Chaku 3 - 0 12
Per.: Cifra reprezinta pozitia in grupa, litera reprezinta grupa
Exemplu: 1A reprezinta echipa extrasa pe pozitia 1 in grupa A la tragerea la sorti
 
Duminica, 19.11.2023
Ora Per. Partida Scor M
09:00-09:30 Loc 1-4 Arkada - FC Darste 3 - 2 13
09:35-10:05 Loc 1-4 Jouanel - Valea cu Flori 7 - 6 14
10:10-10:40 Loc 5-8 CS Electrica - Rentissimo 2 - 3 15
10:45-11:15 Loc 5-8 Pizza Roma - Chaku 3 - 2 16
11:20-11:50 Loc 9-12 Brasovia IRIGC - Citadela 5 - 4 17
11:55-12:25 Loc 9-12 Dalema - Sirad Electric 5 - 6 18
12:30-13:00 Loc 11-12 Citadela - Dalema 4 - 3 19
13:05-13:35 Loc 9-10 Brasovia IRIGC - Sirad Electric 3 - 0 20
13:40-14:10 Loc 7-8 CS Electrica - Chaku 3 - 2 21
14:15-14:45 Loc 5-6 Rentissimo - Pizza Roma 3 - 5 22
14:50-15:20 Loc 3-4 FC Darste - Valea cu Flori 1 - 3 23
15:25-15:55 Loc 1-2 Arkada - Jouanel 2 - 4 24
Per.: Î: învingatoarea, P: pierzatoarea, meciului din coloana M
Exemplu: Î17 reprezinta echipa învingatoare din partida M 17
 
16:00 Festivitatea de premiere
 
Sponsorul acestei competitii sportive, Clubul Sportiv Electrica Brasov, ureaza tuturor participantilor Sarbatori Fericite !
 
Premii Turneu Electrica, Editia a XXVI a 2023
Castigatoare turneu: Arkada
Echipa Fair-play: Dalema
Golgeter: Alexandru Chifor - Pizza Roma
Cel mai bun juc─âtor: Bogdan Marinescu - Jouanel
Cel mai bun portar: Cristian Cornea - Valea cu Flori


© Minifotbal Brasov 1995