Clasament
1. Hidrogrup 49p
2. Valea 43p
3. Jouanel 41p
4. Rentiss. 32p
5. Arkada 31p
toata lista»»
Golgeteri
1. Popa 29g
2. Punga 11g
3. Ciobotea 10g
4. Sandor 10g
5. Ferencz 9g
toata lista»»
Suspendari

Jucatorii suspendati disciplinar pentru Etapa 9:

Nu este nici un jucator suspendat
Excluderi
 
Etape

Etape disputate: 8
Etape ramase: 10

Pentru a viziona intregul program competitional, click pe etape»»

Sarbatoriti
- Pascu Dorian Marius (Valea) > 1992-02-19;
- Mardare Petre (Siemens) > 1987-02-21;
- Debu Marius Mihai (FC Darste) > 1978-02-22;
- Rus Ioan (Jouanel) > 1982-02-24;
Topul marcatorilor competitiei
Loc Nume & prenume Echipa P G/E G/P
01. Popa Remus Marian Hidrogrup 9 3.62 3.62 29
02. Punga Bogdan C-tin Jouanel 6 1.38 1.38 11
03. Ciobotea Stefan Valea cu Flori 4 1.25 1.25 10
04. Sandor Robert Arkada 5 1.25 1.25 10
05. Ferencz Andrei Valea cu Flori 5 1.12 1.12 9
06. Mihai Adrian C.S. Electrica Brasov 5 1.00 1.00 8
07. Mares Sorin Rentissimo 5 0.88 0.88 7
08. Marinescu Bogdan Jouanel 4 0.88 0.88 7
09. Mihalcea Marius Brasovia I.R.I.G.C. 4 0.88 0.88 7
10. Mihaiu Florin Constantin FC Darste 5 0.75 0.75 6
11. Pascu Dorian Marius Valea cu Flori 4 0.75 0.75 6
12. Baetelu Ionut Rentissimo 4 0.62 0.62 5
13. Cioran George FC Darste 4 0.62 0.62 5
14. Cocarcea Claudiu Rentissimo 3 0.62 0.62 5
15. Hirtopanu Marius FC Darste 4 0.62 0.62 5
16. Margarit Marius Daniel Rentissimo 4 0.62 0.62 5
17. Tigaeru Vasile Aron Hidrogrup 5 0.62 0.62 5
18. Vasiloi Robert Valea cu Flori 4 0.62 0.62 5
19. Bold Gabriel Brasovia I.R.I.G.C. 3 0.50 0.50 4
20. Bordas Radu FC Darste 2 0.50 0.50 4
21. Grigorescu Eric Tiberiu Valea cu Flori 3 0.50 0.50 4
22. Ionita Razvan Florin Arkada 3 0.50 0.50 4
23. Kovasznai Miklos Valea cu Flori 2 0.50 0.50 4
24. Mihaiu George Gabriel FC Darste 2 0.50 0.50 4
25. Stoian George Rares Hidrogrup 3 0.50 0.50 4
26. Visan Ionut Hidrogrup 4 0.50 0.50 4
27. Andries Adrian Las Vegas - RDX 3 0.38 0.38 3
28. Andrunachi Marius Hidrogrup 2 0.38 0.38 3
29. Baltateanu Marius Hidrogrup 3 0.38 0.38 3
30. Bedea Eduard Roland Caprice 2 0.38 0.38 3
31. Bodea Ionut Bogdan FC Darste 3 0.38 0.38 3
32. Buduca Bogdan Hidrogrup 3 0.38 0.38 3
33. Chisalita Bogdan C-tin Caprice 2 0.38 0.38 3
34. Constantin Bogdan Adrian Caprice 3 0.38 0.38 3
35. Deak Csaba Janos Arkada 3 0.38 0.38 3
36. Francu Marius Las Vegas - RDX 2 0.38 0.38 3
37. Pricop Ciprian Marius Las Vegas - RDX 2 0.38 0.38 3
38. Rusu Andrei Ionut Brasovia I.R.I.G.C. 3 0.38 0.38 3
39. Tapu Razvan Las Vegas - RDX 2 0.38 0.38 3
40. Alexandrescu Alexandru Rentissimo 2 0.25 0.25 2
41. Aparaschivei Andrei Dorel Arkada 2 0.25 0.25 2
42. Arisanu Vlad Las Vegas - RDX 2 0.25 0.25 2
43. Balint Zoltan Alexandru FC Darste 2 0.25 0.25 2
44. Bodolean Marian Hidrogrup 2 0.25 0.25 2
45. Chiriac Daniel C.S. Electrica Brasov 2 0.25 0.25 2
46. Danis Claudiu C.S. Electrica Brasov 1 0.25 0.25 2
47. Dobrica Iulian Jouanel 2 0.25 0.25 2
48. Dragomir Andrei FC Darste 2 0.25 0.25 2
49. Hoisan Ovidiu Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.25 0.25 2
50. Marcu Gabriel C.S. Electrica Brasov 1 0.25 0.25 2
51. Mocanu Marius Ionut Brasovia I.R.I.G.C. 2 0.25 0.25 2
52. Moldovan Alexandru Nicolae Las Vegas - RDX 1 0.25 0.25 2
53. Neamtu Bogdan Arkada 2 0.25 0.25 2
54. Pavel Vlad FC Darste 1 0.25 0.25 2
55. Paznicu Ovidiu Jouanel 2 0.25 0.25 2
56. Popa Marius Ilie Hidrogrup 2 0.25 0.25 2
57. Stancu Catalin Valea cu Flori 2 0.25 0.25 2
58. Tutu Vasile Arkada 2 0.25 0.25 2
59. Andrei Constantin Jouanel 1 0.12 0.12 1
60. Baisanu Marius Rentissimo 1 0.12 0.12 1
61. Bocarnea Daniel C.S. Electrica Brasov 1 0.12 0.12 1
62. Bodrea Bogdan Mihai Arkada 1 0.12 0.12 1
63. Butilca Marius Rentissimo 1 0.12 0.12 1
64. Colonescu Razvan Dumitru C.S. Electrica Brasov 1 0.12 0.12 1
65. Constanda Marius Mihail Jouanel 1 0.12 0.12 1
66. Cosa Cozmin Ionut Arkada 1 0.12 0.12 1
67. Costisanu Catalin Valea cu Flori 1 0.12 0.12 1
68. Dovleag Marian Jouanel 1 0.12 0.12 1
69. Dragomir Ovidiu Ionut Caprice 1 0.12 0.12 1
70. Faraon Dragos Jouanel 1 0.12 0.12 1
71. Filiche Florin Daniel Las Vegas - RDX 1 0.12 0.12 1
72. Forro Alexandru Arkada 1 0.12 0.12 1
73. Francisco Rossi Jouanel 1 0.12 0.12 1
74. Fulgeanu Marius Catalin FC Darste 1 0.12 0.12 1
75. Gaita Florin Bogdan Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.12 0.12 1
76. Ghita Alexandru Florian Las Vegas - RDX 1 0.12 0.12 1
77. Haisan Mihai C.S. Electrica Brasov 1 0.12 0.12 1
78. Hegyi Ernest Andrei FC Darste 1 0.12 0.12 1
79. Ispasescu Gabriel Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.12 0.12 1
80. Luchian Ciprian Madalin Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.12 0.12 1
81. Mircescu Andrei Stefan Arkada 1 0.12 0.12 1
82. Mita Razvan C.S. Electrica Brasov 1 0.12 0.12 1
83. Mohorea Nelu Cristian Caprice 1 0.12 0.12 1
84. Motreanu Sergiu Nicolae Caprice 1 0.12 0.12 1
85. Nastase Alexandru Arkada 1 0.12 0.12 1
86. Petrus Florin Vasile Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.12 0.12 1
87. Popa Iancu Cosmin Caprice 1 0.12 0.12 1
88. Popa Marius Ovidiu Valea cu Flori 1 0.12 0.12 1
89. Preoteasa Gabriel Jouanel 1 0.12 0.12 1
90. Stan Damian Vasile Caprice 1 0.12 0.12 1
91. Stescu Florin Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.12 0.12 1
92. Tarta Raul Aurelian Jouanel 1 0.12 0.12 1
93. Truscai Emanuel Caprice 1 0.12 0.12 1
94. Ursu Valentin Las Vegas - RDX 1 0.12 0.12 1


Topul marcatorilor ANUAL
Loc Nume & prenume Echipa P G/E G/P
01. Popa Remus Marian Radial Trans 33 12.00 12.00 96
02. Marinescu Bogdan Jouanel 23 6.25 6.25 50
03. Sandor Robert Systech 26 5.62 5.62 45
04. Grigorescu Eric Tiberiu Avantaj 22 4.75 4.75 38
05. Punga Bogdan C-tin Systech 19 4.00 4.00 32
06. Pascu Dorian Marius Avantaj 19 3.62 3.62 29
07. Ferencz Andrei Avantaj 16 3.00 3.00 24
08. Mihalcea Marius Brasovia I.R.I.G.C. 12 3.00 3.00 24
09. Francisco Rossi Jouanel 16 2.88 2.88 23
10. Butnaru Razvan Andrei FC Darste 12 2.75 2.75 22
11. Ciobotea Stefan Valea cu Flori 10 2.75 2.75 22
12. Mardale Mihai Vasile FC Darste 15 2.75 2.75 22
13. Mihai Adrian C.S. Electrica Brasov 17 2.62 2.62 21
14. Tigaeru Vasile Aron Radial Trans 20 2.62 2.62 21
15. Alexandrescu Alexandru Rentissimo 13 2.38 2.38 19
16. Buduca Bogdan Radial Trans 12 2.25 2.25 18
17. Vasiloi Robert Avantaj 16 2.25 2.25 18
18. Cocarcea Claudiu Rentissimo 16 2.12 2.12 17
19. Fulgeanu Marius Catalin FC Darste 12 2.12 2.12 17
20. Mares Sorin Rentissimo 14 2.12 2.12 17
21. Kovasznai Miklos Jouanel 15 2.00 2.00 16
22. Mita Razvan C.S. Electrica Brasov 12 2.00 2.00 16
23. Rusu Andrei Ionut Brasovia I.R.I.G.C. 12 1.88 1.88 15
24. Tutu Vasile Systech 13 1.88 1.88 15
25. Andries Adrian RDX Team 10 1.75 1.75 14
26. Constantin Bogdan Siemens 11 1.75 1.75 14
27. Margarit Marius Daniel Rentissimo 12 1.75 1.75 14
28. Baltateanu Marius Radial Trans 12 1.62 1.62 13
29. Bold Gabriel Brasovia I.R.I.G.C. 10 1.62 1.62 13
30. Forro Alexandru Jouanel 11 1.62 1.62 13
31. Mocanu Cristian Alexandru FC Darste 6 1.62 1.62 13
32. Neamtu Bogdan Systech 12 1.62 1.62 13
33. Onuc Vasile Radial Trans 12 1.62 1.62 13
34. Chiriac Daniel C.S. Electrica Brasov 12 1.50 1.50 12
35. Chisalita Bogdan C-tin Caprice 7 1.50 1.50 12
36. Marcu Gabriel C.S. Electrica Brasov 10 1.50 1.50 12
37. Militaru Adrian Constantin Radial Trans 11 1.50 1.50 12
38. Motreanu Sergiu Nicolae Caprice 8 1.50 1.50 12
39. Ocu Ciprian C.S. Electrica Brasov 7 1.50 1.50 12
40. Pricop Ciprian Marius Las Vegas - RDX 6 1.50 1.50 12
41. Andrunachi Marius Radial Trans 9 1.38 1.38 11
42. Hirtopanu Marius FC Darste 11 1.38 1.38 11
43. Mihaiu George Gabriel FC Darste 6 1.38 1.38 11
44. Szep Cristian Ioan Precizia 9 1.38 1.38 11
45. Tapu Razvan RDX Team 7 1.38 1.38 11
46. Visan Ionut Radial Trans 11 1.38 1.38 11
47. Burca Stefan RDX Team 7 1.25 1.25 10
48. Luchian Ciprian Madalin Brasovia I.R.I.G.C. 7 1.25 1.25 10
49. Andrei Constantin Jouanel 8 1.12 1.12 9
50. Bedea Eduard Roland Caprice 10 1.12 1.12 9
51. Cioran George FC Darste 7 1.12 1.12 9
52. Colonescu Razvan Dumitru C.S. Electrica Brasov 7 1.12 1.12 9
53. Francu Marius RDX Team 10 1.12 1.12 9
54. Mihaiu Florin Constantin FC Darste 10 1.12 1.12 9
55. Pitac Razvan Caprice 9 1.12 1.12 9
56. Butilca Marius Rentissimo 8 1.00 1.00 8
57. Constanda Marius Mihail Jouanel 6 1.00 1.00 8
58. Oprea Adrian Systech 8 1.00 1.00 8
59. Turcanu Ioan Jouanel 10 1.00 1.00 8
60. Aparaschivei Andrei Siemens 6 0.88 0.88 7
61. Balint Zoltan Alexandru FC Darste 7 0.88 0.88 7
62. Dobrica Iulian Jouanel 8 0.88 0.88 7
63. Filiche Florin Daniel RDX Team 5 0.88 0.88 7
64. Gheorghe Liviu Siemens 5 0.88 0.88 7
65. Maciuca Cristian Vasile Rentissimo 7 0.88 0.88 7
66. Manu Lucian Stefan Caprice 8 0.88 0.88 7
67. Mohorea Nelu Cristian Caprice 9 0.88 0.88 7
68. Paznicu Ovidiu Jouanel 10 0.88 0.88 7
69. Popa Marius Ilie Hidrogrup 5 0.88 0.88 7
70. Tarta Raul Siemens 4 0.88 0.88 7
71. Toma Daniel Avantaj 5 0.88 0.88 7
72. Tontsch Hans-Jurgen Precizia 8 0.88 0.88 7
73. Truscai Emanuel Caprice 4 0.88 0.88 7
74. Varvara Neculai Alexandru Jouanel 5 0.88 0.88 7
75. Andrei Gabriel Systech 7 0.75 0.75 6
76. Arisanu Vlad RDX Team 8 0.75 0.75 6
77. Baetelu Ionut Rentissimo 5 0.75 0.75 6
78. Campean Cosmin RDX Team 8 0.75 0.75 6
79. Caruntu Adrian Marian RDX Team 6 0.75 0.75 6
80. Danis Claudiu C.S. Electrica Brasov 3 0.75 0.75 6
81. Ionita Razvan Florin Systech 7 0.75 0.75 6
82. Nastase Alexandru Arkada 4 0.75 0.75 6
83. Nazaru Daniel Avantaj 8 0.75 0.75 6
84. Pop Adrian Mihail Brasovia I.R.I.G.C. 5 0.75 0.75 6
85. Bocarnea Daniel C.S. Electrica Brasov 4 0.62 0.62 5
86. Dragomir Ovidiu Ionut Caprice 4 0.62 0.62 5
87. Gaita Florin Bogdan RDX Team 6 0.62 0.62 5
88. Gheorghe Adi Precizia 4 0.62 0.62 5
89. Hoisan Ovidiu Systech 3 0.62 0.62 5
90. Moldovan Alexandru Nicolae RDX Team 7 0.62 0.62 5
91. Bodolean Marian Hidrogrup 4 0.50 0.50 4
92. Bodrea Bogdan Mihai Systech 4 0.50 0.50 4
93. Bordas Radu FC Darste 2 0.50 0.50 4
94. Costisanu Catalin Avantaj 7 0.50 0.50 4
95. Cristea Ionel Precizia 3 0.50 0.50 4
96. Deak Csaba Janos Systech 6 0.50 0.50 4
97. Dovleag Marian FC Darste 3 0.50 0.50 4
98. Dumitru Vicentiu Avantaj 4 0.50 0.50 4
99. Lupu Andrei Cristian C.S. Electrica Brasov 4 0.50 0.50 4
100. Marsavela Virgil Brasovia I.R.I.G.C. 4 0.50 0.50 4
101. Nastasia Florin Sorin RDX Team 4 0.50 0.50 4
102. Panzaru Viorel Gabriel FC Darste 3 0.50 0.50 4
103. Rusu Eugen C.S. Electrica Brasov 5 0.50 0.50 4
104. Stan Damian Vasile Siemens 3 0.50 0.50 4
105. Stancu Catalin Avantaj 4 0.50 0.50 4
106. Stoian George Rares Hidrogrup 3 0.50 0.50 4
107. Baisanu Marius Rentissimo 3 0.38 0.38 3
108. Bejan Piser Adrian Rentissimo 3 0.38 0.38 3
109. Bodea Ionut Bogdan FC Darste 3 0.38 0.38 3
110. Constantin Bogdan Adrian Caprice 3 0.38 0.38 3
111. Csere Mihai Precizia 2 0.38 0.38 3
112. Ispasescu Gabriel Brasovia I.R.I.G.C. 4 0.38 0.38 3
113. Kantor Alexandru FC Darste 3 0.38 0.38 3
114. Mihaila Marius Georgian Siemens 3 0.38 0.38 3
115. Mihalache Daniel Jouanel 3 0.38 0.38 3
116. Nitu Dragos Avantaj 2 0.38 0.38 3
117. Pancu Vlad Precizia 2 0.38 0.38 3
118. Pataki Horia Siemens 3 0.38 0.38 3
119. Petrus Florin Vasile Brasovia I.R.I.G.C. 2 0.38 0.38 3
120. Popa Marius Ovidiu Avantaj 3 0.38 0.38 3
121. Popa Stelian Dan Siemens 4 0.38 0.38 3
122. Preoteasa Gabriel Jouanel 4 0.38 0.38 3
123. Pricop Ciprian Marius RDX Team 2 0.38 0.38 3
124. Rotaru Dan Siemens 3 0.38 0.38 3
125. Stescu Florin Brasovia I.R.I.G.C. 5 0.38 0.38 3
126. Stratan Petre C.S. Electrica Brasov 4 0.38 0.38 3
127. Aboaice Cristian Radial Trans 2 0.25 0.25 2
128. Aparaschivei Andrei Dorel Arkada 2 0.25 0.25 2
129. Banciu Mircea Ionut Precizia 2 0.25 0.25 2
130. Boila Calin Ovidiu Avantaj 5 0.25 0.25 2
131. Casvean Alexandru Mihai Siemens 2 0.25 0.25 2
132. Chifu George Mircea Brasovia I.R.I.G.C. 2 0.25 0.25 2
133. Chiorean Lucian Radial Trans 2 0.25 0.25 2
134. Cireasa Adrian Precizia 2 0.25 0.25 2
135. Coman Florin Precizia 2 0.25 0.25 2
136. Cosneanu Constantin RDX Team 3 0.25 0.25 2
137. Costache Ionut Gabriel Las Vegas - RDX 2 0.25 0.25 2
138. Dani Barna Robert Systech 2 0.25 0.25 2
139. Delcea Alexandru Avantaj 4 0.25 0.25 2
140. Diaconu Ion Alexandru Las Vegas - RDX 5 0.25 0.25 2
141. Dragomir Andrei FC Darste 4 0.25 0.25 2
142. Ene Victor Avantaj 2 0.25 0.25 2
143. Faraon Dragos Jouanel 2 0.25 0.25 2
144. Fogoros Ovidiu Dumitru Precizia 2 0.25 0.25 2
145. Iosub Valeriu Andrei Siemens 2 0.25 0.25 2
146. Mocanu Marius Ionut Brasovia I.R.I.G.C. 3 0.25 0.25 2
147. Murariu Ciprian Caprice 3 0.25 0.25 2
148. Orghidan Ciprian C.S. Electrica Brasov 3 0.25 0.25 2
149. Pavel Vlad FC Darste 2 0.25 0.25 2
150. Popa Iancu Cosmin Caprice 2 0.25 0.25 2
151. Sebe Catalin Jouanel 2 0.25 0.25 2
152. Slujitoru Mihai Bogdan Precizia 2 0.25 0.25 2
153. Teodorescu Daniel Adrian FC Darste 2 0.25 0.25 2
154. Acostachioae Marian Florin C.S. Electrica Brasov 2 0.12 0.12 1
155. Aldea Marius Sorin Rentissimo 1 0.12 0.12 1
156. Anton Marian RDX Team 1 0.12 0.12 1
157. Antone Laurentiu Caprice 1 0.12 0.12 1
158. Blaj Claudiu Valea cu Flori 1 0.12 0.12 1
159. Buduca Rares Radial Trans 1 0.12 0.12 1
160. Buksa Janos Caprice 1 0.12 0.12 1
161. Carutasu Dorin Siemens 1 0.12 0.12 1
162. Chirita Alexandru Marian Jouanel 6 0.12 0.12 1
163. Cojocariu Florentin Cristinel Brasovia I.R.I.G.C. 2 0.12 0.12 1
164. Cosa Cozmin Ionut Arkada 1 0.12 0.12 1
165. Crivineanu Dumitru Catalin Siemens 2 0.12 0.12 1
166. Debu Marius Mihai FC Darste 1 0.12 0.12 1
167. Dragomir Catalin Marian Systech 1 0.12 0.12 1
168. Durchi Ioan Caprice 1 0.12 0.12 1
169. Ganga Razvan Ionut Rentissimo 2 0.12 0.12 1
170. Ghita Alexandru Florian Las Vegas - RDX 1 0.12 0.12 1
171. Ghivici Andrei Daniel RDX Team 1 0.12 0.12 1
172. Gradinaru Ciprian Ioan Systech 1 0.12 0.12 1
173. Haisan Mihai C.S. Electrica Brasov 1 0.12 0.12 1
174. Hegyi Ernest Andrei FC Darste 1 0.12 0.12 1
175. Horinceanu Alexandru Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.12 0.12 1
176. Ion Adrian Ovidiu RDX Team 2 0.12 0.12 1
177. Jidic Vasile Daniel Radial Trans 3 0.12 0.12 1
178. Marcu Bogdan C.S. Electrica Brasov 4 0.12 0.12 1
179. Mazilu Ovidiu Siemens 1 0.12 0.12 1
180. Mircescu Andrei Stefan Arkada 1 0.12 0.12 1
181. Moise Vasile Brasovia I.R.I.G.C. 2 0.12 0.12 1
182. Radu Ionut Daniel Siemens 1 0.12 0.12 1
183. Rus Ioan Jouanel 1 0.12 0.12 1
184. Serban Adrian Avantaj 2 0.12 0.12 1
185. Simon Atilla C.S. Electrica Brasov 2 0.12 0.12 1
186. Taran Catalin Rentissimo 1 0.12 0.12 1
187. Tarta Raul Aurelian Jouanel 1 0.12 0.12 1
188. Tintoiu Marius Radial Trans 2 0.12 0.12 1
189. Toth Stefan Adrian C.S. Electrica Brasov 1 0.12 0.12 1
190. Ursu Valentin Las Vegas - RDX 1 0.12 0.12 1
191. Aldea Marcel Radial Trans 1 0.00 0.00 0
192. Alecu Marius Ionut Rentissimo 2 0.00 0.00 0
193. Banciu George Las Vegas - RDX 1 0.00 0.00 0
194. Banica Gabriel RDX Team 1 0.00 0.00 0
195. Bartha Sandor Precizia 1 0.00 0.00 0
196. Calugaru Cosmin FC Darste 2 0.00 0.00 0
197. Corbos Mugurel Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.00 0.00 0
198. Cornea Constantin Caprice 1 0.00 0.00 0
199. Cosneanu Aurel Razvan Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.00 0.00 0
200. Cotoi Claudiu Feri Systech 1 0.00 0.00 0
201. Dodan Stefan Mihai Arkada 1 0.00 0.00 0
202. Dumitru Adrian Systech 2 0.00 0.00 0
203. Foiciuc Mason Silvano FC Darste 1 0.00 0.00 0
204. Francu Catalin Las Vegas - RDX 2 0.00 0.00 0
205. Gyorffi Mircea Traian C.S. Electrica Brasov 1 0.00 0.00 0
206. Iuhasz Lorand Alex Avantaj 1 0.00 0.00 0
207. Kisgyorgy Sandor Caprice 1 0.00 0.00 0
208. Kolcza Iosif Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.00 0.00 0
209. Marin Constantin Systech 3 0.00 0.00 0
210. Molnar Lorand Lazslo Rentissimo 2 0.00 0.00 0
211. Neagu Gabriel Mihai Hidrogrup 2 0.00 0.00 0
212. Rojnita Adrian Systech 4 0.00 0.00 0
213. Rus Adrian Systech 4 0.00 0.00 0
214. Seu Catalin Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.00 0.00 0
215. Simin Claudiu Mihai RDX Team 1 0.00 0.00 0
216. Staicu Ion C.S. Electrica Brasov 1 0.00 0.00 0
217. Stefancu Lucian C.S. Electrica Brasov 1 0.00 0.00 0
218. Turcan Adrian Arkada 1 0.00 0.00 0
© Minifotbal Brasov 1995