Campionat
Clasament
1. Radial T. 40p
2. Jouanel 36p
3. FC Darste 31p
4. Avantaj 31p
5. Electrica 27p
toata lista»»
Golgeteri
1. Popa 28g
2. Butnaru 16g
3. Marinescu 16g
4. Mardale 14g
5. Mihalcea 14g
toata lista»»
Suspendari

Jucatorii suspendati disciplinar pentru Etapa 16:

Nu este nici un jucator suspendat
Excluderi
 
Etape

Etape disputate: 15
Etape ramase: 7

Pentru a viziona intregul program competitional, click pe etape»»

Sarbatoriti
- Stescu Florin (Brasovia) > 1970-10-01;
- Lungu Dorian (Precizia) > 1973-09-29;
- Mihalache Daniel (Jouanel) > 1976-09-29;
Topul marcatorilor competitiei
Loc Nume & prenume Echipa P G/E G/P
01. Popa Remus Marian Radial Trans 12 1.87 1.87 28
02. Butnaru Razvan Andrei FC Darste 9 1.07 1.07 16
03. Marinescu Bogdan Jouanel 7 1.07 1.07 16
04. Mardale Mihai Vasile FC Darste 9 0.93 0.93 14
05. Mihalcea Marius Brasovia I.R.I.G.C. 5 0.93 0.93 14
06. Sandor Robert Systech 8 0.93 0.93 14
07. Grigorescu Eric Tiberiu Avantaj 6 0.87 0.87 13
08. Mocanu Cristian Alexandru FC Darste 5 0.80 0.80 12
09. Pascu Dorian Marius Avantaj 8 0.73 0.73 11
10. Ferencz Andrei Avantaj 7 0.67 0.67 10
11. Buduca Bogdan Radial Trans 5 0.60 0.60 9
12. Francisco Rossi Jouanel 7 0.60 0.60 9
13. Burca Stefan RDX Team 4 0.53 0.53 8
14. Chisalita Bogdan C-tin Caprice 4 0.53 0.53 8
15. Fulgeanu Marius Catalin FC Darste 4 0.53 0.53 8
16. Mita Razvan C.S. Electrica Brasov 6 0.53 0.53 8
17. Punga Bogdan C-tin Systech 4 0.53 0.53 8
18. Vasiloi Robert Avantaj 8 0.53 0.53 8
19. Constantin Bogdan Siemens 5 0.47 0.47 7
20. Forro Alexandru Jouanel 5 0.47 0.47 7
21. Varvara Neculai Alexandru Jouanel 5 0.47 0.47 7
22. Andrei Constantin Jouanel 5 0.40 0.40 6
23. Marcu Gabriel C.S. Electrica Brasov 5 0.40 0.40 6
24. Mares Sorin Rentissimo 5 0.40 0.40 6
25. Mihaiu George Gabriel FC Darste 3 0.40 0.40 6
26. Pitac Razvan Caprice 6 0.40 0.40 6
27. Toma Daniel Avantaj 3 0.40 0.40 6
28. Visan Ionut Radial Trans 5 0.40 0.40 6
29. Andries Adrian RDX Team 3 0.33 0.33 5
30. Bold Gabriel Brasovia I.R.I.G.C. 4 0.33 0.33 5
31. Chiriac Daniel C.S. Electrica Brasov 4 0.33 0.33 5
32. Cocarcea Claudiu Rentissimo 3 0.33 0.33 5
33. Filiche Florin Daniel RDX Team 3 0.33 0.33 5
34. Gheorghe Adi Precizia 4 0.33 0.33 5
35. Gheorghe Liviu Siemens 3 0.33 0.33 5
36. Hirtopanu Marius FC Darste 5 0.33 0.33 5
37. Luchian Ciprian Madalin Brasovia I.R.I.G.C. 3 0.33 0.33 5
38. Maciuca Cristian Vasile Rentissimo 5 0.33 0.33 5
39. Mihai Adrian C.S. Electrica Brasov 4 0.33 0.33 5
40. Militaru Adrian Constantin Radial Trans 3 0.33 0.33 5
41. Neamtu Bogdan Systech 4 0.33 0.33 5
42. Oprea Adrian Systech 3 0.33 0.33 5
43. Szep Cristian Ioan Precizia 5 0.33 0.33 5
44. Tutu Vasile Systech 4 0.33 0.33 5
45. Alexandrescu Alexandru Rentissimo 3 0.27 0.27 4
46. Bocarnea Daniel C.S. Electrica Brasov 3 0.27 0.27 4
47. Dragomir Ovidiu Ionut Caprice 3 0.27 0.27 4
48. Kovasznai Miklos Jouanel 4 0.27 0.27 4
49. Manu Lucian Stefan Caprice 4 0.27 0.27 4
50. Margarit Marius Daniel Rentissimo 3 0.27 0.27 4
51. Marsavela Virgil Brasovia I.R.I.G.C. 4 0.27 0.27 4
52. Onuc Vasile Radial Trans 4 0.27 0.27 4
53. Rusu Eugen C.S. Electrica Brasov 4 0.27 0.27 4
54. Tapu Razvan RDX Team 2 0.27 0.27 4
55. Tigaeru Vasile Aron Radial Trans 4 0.27 0.27 4
56. Tontsch Hans-Jurgen Precizia 4 0.27 0.27 4
57. Turcanu Ioan Jouanel 4 0.27 0.27 4
58. Andrei Gabriel Systech 2 0.20 0.20 3
59. Aparaschivei Andrei Siemens 2 0.20 0.20 3
60. Baltateanu Marius Radial Trans 3 0.20 0.20 3
61. Bedea Eduard Roland Caprice 3 0.20 0.20 3
62. Butilca Mariu Rentissimo 3 0.20 0.20 3
63. Constanda Marius Mihail Jouanel 2 0.20 0.20 3
64. Cristea Ionel Precizia 2 0.20 0.20 3
65. Csere Mihai Precizia 2 0.20 0.20 3
66. Dobrica Iulian Jouanel 3 0.20 0.20 3
67. Gaita Florin Bogdan RDX Team 3 0.20 0.20 3
68. Moldovan Alexandru Nicolae RDX Team 3 0.20 0.20 3
69. Motreanu Sergiu Nicolae Caprice 2 0.20 0.20 3
70. Pataki Horia Siemens 3 0.20 0.20 3
71. Paznicu Ovidiu Jouanel 3 0.20 0.20 3
72. Aboaice Cristian Radial Trans 2 0.13 0.13 2
73. Arisanu Vlad RDX Team 2 0.13 0.13 2
74. Balint Zoltan Alexandru FC Darste 2 0.13 0.13 2
75. Campean Cosmin RDX Team 2 0.13 0.13 2
76. Casvean Alexandru Mihai Siemens 2 0.13 0.13 2
77. Chifu George Mircea Brasovia I.R.I.G.C. 2 0.13 0.13 2
78. Chiorean Lucian Radial Trans 2 0.13 0.13 2
79. Cioran George FC Darste 2 0.13 0.13 2
80. Cireasa Adrian Precizia 2 0.13 0.13 2
81. Costisanu Catalin Avantaj 2 0.13 0.13 2
82. Dani Barna Robert Systech 2 0.13 0.13 2
83. Delcea Alexandru Avantaj 2 0.13 0.13 2
84. Dovleag Marian FC Darste 1 0.13 0.13 2
85. Dumitru Vicentiu Avantaj 2 0.13 0.13 2
86. Ene Victor Avantaj 2 0.13 0.13 2
87. Fogoros Ovidiu Dumitru Precizia 2 0.13 0.13 2
88. Iosub Valeriu Andrei Siemens 2 0.13 0.13 2
89. Mihaiu Florin Constantin FC Darste 2 0.13 0.13 2
90. Nazaru Daniel Avantaj 2 0.13 0.13 2
91. Nitu Dragos Avantaj 1 0.13 0.13 2
92. Ocu Ciprian C.S. Electrica Brasov 1 0.13 0.13 2
93. Preoteasa Gabriel Jouanel 2 0.13 0.13 2
94. Rusu Andrei Ionut Brasovia I.R.I.G.C. 2 0.13 0.13 2
95. Slujitoru Mihai Bogdan Precizia 2 0.13 0.13 2
96. Stancu Catalin Avantaj 1 0.13 0.13 2
97. Stratan Petre C.S. Electrica Brasov 2 0.13 0.13 2
98. Tarta Raul Siemens 1 0.13 0.13 2
99. Acostachioae Marian Florin C.S. Electrica Brasov 1 0.07 0.07 1
100. Aldea Marius Sorin Rentissimo 1 0.07 0.07 1
101. Andrunachi Marius Radial Trans 1 0.07 0.07 1
102. Antone Laurentiu Caprice 1 0.07 0.07 1
103. Banciu Mircea Ionut Precizia 1 0.07 0.07 1
104. Bejan Piser Adrian Rentissimo 1 0.07 0.07 1
105. Boila Calin Ovidiu Avantaj 1 0.07 0.07 1
106. Buduca Rares Radial Trans 1 0.07 0.07 1
107. Caruntu Adrian Marian RDX Team 1 0.07 0.07 1
108. Carutasu Dorin Siemens 1 0.07 0.07 1
109. Chirita Alexandru Marian Jouanel 1 0.07 0.07 1
110. Cojocariu Florentin Cristinel Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.07 0.07 1
111. Colonescu Razvan Dumitru C.S. Electrica Brasov 1 0.07 0.07 1
112. Cosneanu Constantin RDX Team 1 0.07 0.07 1
113. Crivineanu Dumitru Catalin Siemens 1 0.07 0.07 1
114. Deak Csaba Janos Systech 1 0.07 0.07 1
115. Dragomir Catalin Marian Systech 1 0.07 0.07 1
116. Durchi Ioan Caprice 1 0.07 0.07 1
117. Francu Marius RDX Team 1 0.07 0.07 1
118. Ganga Razvan Ionut Rentissimo 1 0.07 0.07 1
119. Ghivici Andrei Daniel RDX Team 1 0.07 0.07 1
120. Gradinaru Ciprian Ioan Systech 1 0.07 0.07 1
121. Hoisan Ovidiu Systech 1 0.07 0.07 1
122. Ionita Razvan Florin Systech 1 0.07 0.07 1
123. Ispasescu Gabriel Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.07 0.07 1
124. Jidic Vasile Daniel Radial Trans 1 0.07 0.07 1
125. Kantor Alexandru FC Darste 1 0.07 0.07 1
126. Marcu Bogdan C.S. Electrica Brasov 1 0.07 0.07 1
127. Mazilu Ovidiu Siemens 1 0.07 0.07 1
128. Mohorea Nelu Cristian Caprice 1 0.07 0.07 1
129. Nastasia Florin Sorin RDX Team 1 0.07 0.07 1
130. Pancu Vlad Precizia 1 0.07 0.07 1
131. Panzaru Viorel Gabriel FC Darste 1 0.07 0.07 1
132. Pop Adrian Mihail Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.07 0.07 1
133. Popa Iancu Cosmin Caprice 1 0.07 0.07 1
134. Popa Marius Ovidiu Avantaj 1 0.07 0.07 1
135. Popa Stelian Dan Siemens 1 0.07 0.07 1
136. Radu Ionut Daniel Siemens 1 0.07 0.07 1
137. Rotaru Dan Siemens 1 0.07 0.07 1
138. Sebe Catalin Jouanel 1 0.07 0.07 1
139. Serban Adrian Avantaj 1 0.07 0.07 1
140. Stan Damian Vasile Siemens 1 0.07 0.07 1
141. Tintoiu Marius Radial Trans 1 0.07 0.07 1


Topul marcatorilor ANUAL
Loc Nume & prenume Echipa P G/E G/P
01. Popa Remus Marian Radial Trans 12 1.87 1.87 28
02. Butnaru Razvan Andrei FC Darste 9 1.07 1.07 16
03. Marinescu Bogdan Jouanel 7 1.07 1.07 16
04. Mardale Mihai Vasile FC Darste 9 0.93 0.93 14
05. Mihalcea Marius Brasovia I.R.I.G.C. 5 0.93 0.93 14
06. Sandor Robert Systech 9 0.93 0.93 14
07. Grigorescu Eric Tiberiu Avantaj 6 0.87 0.87 13
08. Mocanu Cristian Alexandru FC Darste 5 0.80 0.80 12
09. Pascu Dorian Marius Avantaj 10 0.73 0.73 11
10. Ferencz Andrei Avantaj 7 0.67 0.67 10
11. Buduca Bogdan Radial Trans 5 0.60 0.60 9
12. Francisco Rossi Jouanel 7 0.60 0.60 9
13. Burca Stefan RDX Team 4 0.53 0.53 8
14. Chisalita Bogdan C-tin Caprice 4 0.53 0.53 8
15. Fulgeanu Marius Catalin FC Darste 4 0.53 0.53 8
16. Mita Razvan C.S. Electrica Brasov 6 0.53 0.53 8
17. Punga Bogdan C-tin Systech 5 0.53 0.53 8
18. Vasiloi Robert Avantaj 8 0.53 0.53 8
19. Constantin Bogdan Siemens 5 0.47 0.47 7
20. Forro Alexandru Jouanel 5 0.47 0.47 7
21. Varvara Neculai Alexandru Jouanel 5 0.47 0.47 7
22. Andrei Constantin Jouanel 5 0.40 0.40 6
23. Marcu Gabriel C.S. Electrica Brasov 6 0.40 0.40 6
24. Mares Sorin Rentissimo 5 0.40 0.40 6
25. Mihaiu George Gabriel FC Darste 3 0.40 0.40 6
26. Pitac Razvan Caprice 6 0.40 0.40 6
27. Toma Daniel Avantaj 3 0.40 0.40 6
28. Visan Ionut Radial Trans 5 0.40 0.40 6
29. Andries Adrian RDX Team 3 0.33 0.33 5
30. Bold Gabriel Brasovia I.R.I.G.C. 4 0.33 0.33 5
31. Chiriac Daniel C.S. Electrica Brasov 4 0.33 0.33 5
32. Cocarcea Claudiu Rentissimo 7 0.33 0.33 5
33. Filiche Florin Daniel RDX Team 3 0.33 0.33 5
34. Gheorghe Adi Precizia 4 0.33 0.33 5
35. Gheorghe Liviu Siemens 3 0.33 0.33 5
36. Hirtopanu Marius FC Darste 5 0.33 0.33 5
37. Luchian Ciprian Madalin Brasovia I.R.I.G.C. 3 0.33 0.33 5
38. Maciuca Cristian Vasile Rentissimo 5 0.33 0.33 5
39. Mihai Adrian C.S. Electrica Brasov 4 0.33 0.33 5
40. Militaru Adrian Constantin Radial Trans 4 0.33 0.33 5
41. Neamtu Bogdan Systech 4 0.33 0.33 5
42. Oprea Adrian Systech 3 0.33 0.33 5
43. Szep Cristian Ioan Precizia 5 0.33 0.33 5
44. Tutu Vasile Systech 5 0.33 0.33 5
45. Alexandrescu Alexandru Rentissimo 3 0.27 0.27 4
46. Bocarnea Daniel C.S. Electrica Brasov 3 0.27 0.27 4
47. Dragomir Ovidiu Ionut Caprice 3 0.27 0.27 4
48. Kovasznai Miklos Jouanel 4 0.27 0.27 4
49. Manu Lucian Stefan Caprice 5 0.27 0.27 4
50. Margarit Marius Daniel Rentissimo 4 0.27 0.27 4
51. Marsavela Virgil Brasovia I.R.I.G.C. 4 0.27 0.27 4
52. Onuc Vasile Radial Trans 4 0.27 0.27 4
53. Rusu Eugen C.S. Electrica Brasov 4 0.27 0.27 4
54. Tapu Razvan RDX Team 2 0.27 0.27 4
55. Tigaeru Vasile Aron Radial Trans 5 0.27 0.27 4
56. Tontsch Hans-Jurgen Precizia 5 0.27 0.27 4
57. Turcanu Ioan Jouanel 5 0.27 0.27 4
58. Andrei Gabriel Systech 3 0.20 0.20 3
59. Aparaschivei Andrei Siemens 2 0.20 0.20 3
60. Baltateanu Marius Radial Trans 3 0.20 0.20 3
61. Bedea Eduard Roland Caprice 4 0.20 0.20 3
62. Butilca Mariu Rentissimo 3 0.20 0.20 3
63. Constanda Marius Mihail Jouanel 2 0.20 0.20 3
64. Cristea Ionel Precizia 2 0.20 0.20 3
65. Csere Mihai Precizia 2 0.20 0.20 3
66. Dobrica Iulian Jouanel 3 0.20 0.20 3
67. Gaita Florin Bogdan RDX Team 3 0.20 0.20 3
68. Moldovan Alexandru Nicolae RDX Team 4 0.20 0.20 3
69. Motreanu Sergiu Nicolae Caprice 2 0.20 0.20 3
70. Pataki Horia Siemens 3 0.20 0.20 3
71. Paznicu Ovidiu Jouanel 3 0.20 0.20 3
72. Aboaice Cristian Radial Trans 2 0.13 0.13 2
73. Arisanu Vlad RDX Team 3 0.13 0.13 2
74. Balint Zoltan Alexandru FC Darste 2 0.13 0.13 2
75. Campean Cosmin RDX Team 2 0.13 0.13 2
76. Casvean Alexandru Mihai Siemens 2 0.13 0.13 2
77. Chifu George Mircea Brasovia I.R.I.G.C. 2 0.13 0.13 2
78. Chiorean Lucian Radial Trans 2 0.13 0.13 2
79. Cioran George FC Darste 2 0.13 0.13 2
80. Cireasa Adrian Precizia 2 0.13 0.13 2
81. Costisanu Catalin Avantaj 3 0.13 0.13 2
82. Dani Barna Robert Systech 2 0.13 0.13 2
83. Delcea Alexandru Avantaj 3 0.13 0.13 2
84. Dovleag Marian FC Darste 1 0.13 0.13 2
85. Dumitru Vicentiu Avantaj 2 0.13 0.13 2
86. Ene Victor Avantaj 2 0.13 0.13 2
87. Fogoros Ovidiu Dumitru Precizia 2 0.13 0.13 2
88. Iosub Valeriu Andrei Siemens 2 0.13 0.13 2
89. Mihaiu Florin Constantin FC Darste 3 0.13 0.13 2
90. Nazaru Daniel Avantaj 4 0.13 0.13 2
91. Nitu Dragos Avantaj 1 0.13 0.13 2
92. Ocu Ciprian C.S. Electrica Brasov 1 0.13 0.13 2
93. Preoteasa Gabriel Jouanel 2 0.13 0.13 2
94. Rusu Andrei Ionut Brasovia I.R.I.G.C. 2 0.13 0.13 2
95. Slujitoru Mihai Bogdan Precizia 2 0.13 0.13 2
96. Stancu Catalin Avantaj 1 0.13 0.13 2
97. Stratan Petre C.S. Electrica Brasov 3 0.13 0.13 2
98. Tarta Raul Siemens 1 0.13 0.13 2
99. Acostachioae Marian Florin C.S. Electrica Brasov 2 0.07 0.07 1
100. Aldea Marius Sorin Rentissimo 1 0.07 0.07 1
101. Andrunachi Marius Radial Trans 2 0.07 0.07 1
102. Antone Laurentiu Caprice 1 0.07 0.07 1
103. Banciu Mircea Ionut Precizia 1 0.07 0.07 1
104. Bejan Piser Adrian Rentissimo 1 0.07 0.07 1
105. Boila Calin Ovidiu Avantaj 2 0.07 0.07 1
106. Buduca Rares Radial Trans 1 0.07 0.07 1
107. Caruntu Adrian Marian RDX Team 1 0.07 0.07 1
108. Carutasu Dorin Siemens 1 0.07 0.07 1
109. Chirita Alexandru Marian Jouanel 5 0.07 0.07 1
110. Cojocariu Florentin Cristinel Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.07 0.07 1
111. Colonescu Razvan Dumitru C.S. Electrica Brasov 1 0.07 0.07 1
112. Cosneanu Constantin RDX Team 2 0.07 0.07 1
113. Crivineanu Dumitru Catalin Siemens 2 0.07 0.07 1
114. Deak Csaba Janos Systech 2 0.07 0.07 1
115. Dragomir Catalin Marian Systech 1 0.07 0.07 1
116. Durchi Ioan Caprice 1 0.07 0.07 1
117. Francu Marius RDX Team 2 0.07 0.07 1
118. Ganga Razvan Ionut Rentissimo 2 0.07 0.07 1
119. Ghivici Andrei Daniel RDX Team 1 0.07 0.07 1
120. Gradinaru Ciprian Ioan Systech 1 0.07 0.07 1
121. Hoisan Ovidiu Systech 1 0.07 0.07 1
122. Ionita Razvan Florin Systech 1 0.07 0.07 1
123. Ispasescu Gabriel Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.07 0.07 1
124. Jidic Vasile Daniel Radial Trans 2 0.07 0.07 1
125. Kantor Alexandru FC Darste 1 0.07 0.07 1
126. Marcu Bogdan C.S. Electrica Brasov 2 0.07 0.07 1
127. Mazilu Ovidiu Siemens 1 0.07 0.07 1
128. Mohorea Nelu Cristian Caprice 1 0.07 0.07 1
129. Nastasia Florin Sorin RDX Team 1 0.07 0.07 1
130. Pancu Vlad Precizia 1 0.07 0.07 1
131. Panzaru Viorel Gabriel FC Darste 1 0.07 0.07 1
132. Pop Adrian Mihail Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.07 0.07 1
133. Popa Iancu Cosmin Caprice 1 0.07 0.07 1
134. Popa Marius Ovidiu Avantaj 1 0.07 0.07 1
135. Popa Stelian Dan Siemens 1 0.07 0.07 1
136. Radu Ionut Daniel Siemens 1 0.07 0.07 1
137. Rotaru Dan Siemens 1 0.07 0.07 1
138. Sebe Catalin Jouanel 1 0.07 0.07 1
139. Serban Adrian Avantaj 1 0.07 0.07 1
140. Stan Damian Vasile Siemens 1 0.07 0.07 1
141. Tintoiu Marius Radial Trans 2 0.07 0.07 1
142. Aldea Marcel Radial Trans 1 0.00 0.00 0
143. Calugaru Cosmin FC Darste 1 0.00 0.00 0
144. Corbos Mugurel Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.00 0.00 0
145. Cornea Constantin Caprice 1 0.00 0.00 0
146. Cosneanu Aurel Razvan Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.00 0.00 0
147. Gyorffi Mircea Traian C.S. Electrica Brasov 1 0.00 0.00 0
148. Iuhasz Lorand Alex Avantaj 1 0.00 0.00 0
149. Marin Constantin Systech 2 0.00 0.00 0
150. Mihaila Marius Georgian Siemens 1 0.00 0.00 0
151. Molnar Lorand Lazslo Rentissimo 1 0.00 0.00 0
152. Murariu Ciprian Caprice 1 0.00 0.00 0
153. Rojnita Adrian Systech 1 0.00 0.00 0
154. Rus Adrian Systech 2 0.00 0.00 0
155. Simon Atilla C.S. Electrica Brasov 1 0.00 0.00 0
156. Staicu Ion C.S. Electrica Brasov 1 0.00 0.00 0
© Minifotbal Brasov 1995