Clasament
1. Hidrogrup 49p
2. Valea 43p
3. Jouanel 41p
4. Rentiss. 32p
5. Arkada 31p
toata lista»»
Golgeteri
1. Popa 29g
2. Punga 11g
3. Ciobotea 10g
4. Sandor 10g
5. Ferencz 9g
toata lista»»
Suspendari

Jucatorii suspendati disciplinar pentru Etapa 9:

Nu este nici un jucator suspendat
Excluderi
 
Etape

Etape disputate: 8
Etape ramase: 10

Pentru a viziona intregul program competitional, click pe etape»»

Sarbatoriti
Nu este nici un jucator sarbatorit
Topul marcatorilor competitiei
Loc Nume & prenume Echipa P G/E G/P
01. Popa Remus Marian Hidrogrup 9 3.62 3.62 29
02. Punga Bogdan C-tin Jouanel 6 1.38 1.38 11
03. Ciobotea Stefan Valea cu Flori 4 1.25 1.25 10
04. Sandor Robert Arkada 5 1.25 1.25 10
05. Ferencz Andrei Valea cu Flori 5 1.12 1.12 9
06. Mihai Adrian C.S. Electrica Brasov 5 1.00 1.00 8
07. Mares Sorin Rentissimo 5 0.88 0.88 7
08. Marinescu Bogdan Jouanel 4 0.88 0.88 7
09. Mihalcea Marius Brasovia I.R.I.G.C. 4 0.88 0.88 7
10. Mihaiu Florin Constantin FC Darste 5 0.75 0.75 6
11. Pascu Dorian Marius Valea cu Flori 4 0.75 0.75 6
12. Baetelu Ionut Rentissimo 4 0.62 0.62 5
13. Cioran George FC Darste 4 0.62 0.62 5
14. Cocarcea Claudiu Rentissimo 3 0.62 0.62 5
15. Hirtopanu Marius FC Darste 4 0.62 0.62 5
16. Margarit Marius Daniel Rentissimo 4 0.62 0.62 5
17. Tigaeru Vasile Aron Hidrogrup 5 0.62 0.62 5
18. Vasiloi Robert Valea cu Flori 4 0.62 0.62 5
19. Bold Gabriel Brasovia I.R.I.G.C. 3 0.50 0.50 4
20. Bordas Radu FC Darste 2 0.50 0.50 4
21. Grigorescu Eric Tiberiu Valea cu Flori 3 0.50 0.50 4
22. Ionita Razvan Florin Arkada 3 0.50 0.50 4
23. Kovasznai Miklos Valea cu Flori 2 0.50 0.50 4
24. Mihaiu George Gabriel FC Darste 2 0.50 0.50 4
25. Stoian George Rares Hidrogrup 3 0.50 0.50 4
26. Visan Ionut Hidrogrup 4 0.50 0.50 4
27. Andries Adrian Las Vegas - RDX 3 0.38 0.38 3
28. Andrunachi Marius Hidrogrup 2 0.38 0.38 3
29. Baltateanu Marius Hidrogrup 3 0.38 0.38 3
30. Bedea Eduard Roland Caprice 2 0.38 0.38 3
31. Bodea Ionut Bogdan FC Darste 3 0.38 0.38 3
32. Buduca Bogdan Hidrogrup 3 0.38 0.38 3
33. Chisalita Bogdan C-tin Caprice 2 0.38 0.38 3
34. Constantin Bogdan Adrian Caprice 3 0.38 0.38 3
35. Deak Csaba Janos Arkada 3 0.38 0.38 3
36. Francu Marius Las Vegas - RDX 2 0.38 0.38 3
37. Pricop Ciprian Marius Las Vegas - RDX 2 0.38 0.38 3
38. Rusu Andrei Ionut Brasovia I.R.I.G.C. 3 0.38 0.38 3
39. Tapu Razvan Las Vegas - RDX 2 0.38 0.38 3
40. Alexandrescu Alexandru Rentissimo 2 0.25 0.25 2
41. Aparaschivei Andrei Dorel Arkada 2 0.25 0.25 2
42. Arisanu Vlad Las Vegas - RDX 2 0.25 0.25 2
43. Balint Zoltan Alexandru FC Darste 2 0.25 0.25 2
44. Bodolean Marian Hidrogrup 2 0.25 0.25 2
45. Chiriac Daniel C.S. Electrica Brasov 2 0.25 0.25 2
46. Danis Claudiu C.S. Electrica Brasov 1 0.25 0.25 2
47. Dobrica Iulian Jouanel 2 0.25 0.25 2
48. Dragomir Andrei FC Darste 2 0.25 0.25 2
49. Hoisan Ovidiu Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.25 0.25 2
50. Marcu Gabriel C.S. Electrica Brasov 1 0.25 0.25 2
51. Mocanu Marius Ionut Brasovia I.R.I.G.C. 2 0.25 0.25 2
52. Moldovan Alexandru Nicolae Las Vegas - RDX 1 0.25 0.25 2
53. Neamtu Bogdan Arkada 2 0.25 0.25 2
54. Pavel Vlad FC Darste 1 0.25 0.25 2
55. Paznicu Ovidiu Jouanel 2 0.25 0.25 2
56. Popa Marius Ilie Hidrogrup 2 0.25 0.25 2
57. Stancu Catalin Valea cu Flori 2 0.25 0.25 2
58. Tutu Vasile Arkada 2 0.25 0.25 2
59. Andrei Constantin Jouanel 1 0.12 0.12 1
60. Baisanu Marius Rentissimo 1 0.12 0.12 1
61. Bocarnea Daniel C.S. Electrica Brasov 1 0.12 0.12 1
62. Bodrea Bogdan Mihai Arkada 1 0.12 0.12 1
63. Butilca Marius Rentissimo 1 0.12 0.12 1
64. Colonescu Razvan Dumitru C.S. Electrica Brasov 1 0.12 0.12 1
65. Constanda Marius Mihail Jouanel 1 0.12 0.12 1
66. Cosa Cozmin Ionut Arkada 1 0.12 0.12 1
67. Costisanu Catalin Valea cu Flori 1 0.12 0.12 1
68. Dovleag Marian Jouanel 1 0.12 0.12 1
69. Dragomir Ovidiu Ionut Caprice 1 0.12 0.12 1
70. Faraon Dragos Jouanel 1 0.12 0.12 1
71. Filiche Florin Daniel Las Vegas - RDX 1 0.12 0.12 1
72. Forro Alexandru Arkada 1 0.12 0.12 1
73. Francisco Rossi Jouanel 1 0.12 0.12 1
74. Fulgeanu Marius Catalin FC Darste 1 0.12 0.12 1
75. Gaita Florin Bogdan Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.12 0.12 1
76. Ghita Alexandru Florian Las Vegas - RDX 1 0.12 0.12 1
77. Haisan Mihai C.S. Electrica Brasov 1 0.12 0.12 1
78. Hegyi Ernest Andrei FC Darste 1 0.12 0.12 1
79. Ispasescu Gabriel Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.12 0.12 1
80. Luchian Ciprian Madalin Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.12 0.12 1
81. Mircescu Andrei Stefan Arkada 1 0.12 0.12 1
82. Mita Razvan C.S. Electrica Brasov 1 0.12 0.12 1
83. Mohorea Nelu Cristian Caprice 1 0.12 0.12 1
84. Motreanu Sergiu Nicolae Caprice 1 0.12 0.12 1
85. Nastase Alexandru Arkada 1 0.12 0.12 1
86. Petrus Florin Vasile Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.12 0.12 1
87. Popa Iancu Cosmin Caprice 1 0.12 0.12 1
88. Popa Marius Ovidiu Valea cu Flori 1 0.12 0.12 1
89. Preoteasa Gabriel Jouanel 1 0.12 0.12 1
90. Stan Damian Vasile Caprice 1 0.12 0.12 1
91. Stescu Florin Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.12 0.12 1
92. Tarta Raul Aurelian Jouanel 1 0.12 0.12 1
93. Truscai Emanuel Caprice 1 0.12 0.12 1
94. Ursu Valentin Las Vegas - RDX 1 0.12 0.12 1


Topul marcatorilor ANUAL
Loc Nume & prenume Echipa P G/E G/P
01. Popa Remus Marian Radial Trans 37 13.00 13.00 104
02. Marinescu Bogdan Jouanel 25 6.62 6.62 53
03. Sandor Robert Systech 29 6.50 6.50 52
04. Grigorescu Eric Tiberiu Avantaj 23 4.88 4.88 39
05. Punga Bogdan C-tin Systech 21 4.38 4.38 35
06. Pascu Dorian Marius Avantaj 21 3.88 3.88 31
07. Ferencz Andrei Avantaj 18 3.38 3.38 27
08. Butnaru Razvan Andrei FC Darste 13 3.12 3.12 25
09. Mihalcea Marius Brasovia I.R.I.G.C. 12 3.00 3.00 24
10. Alexandrescu Alexandru Rentissimo 16 2.88 2.88 23
11. Francisco Rossi Jouanel 16 2.88 2.88 23
12. Ciobotea Stefan Valea cu Flori 10 2.75 2.75 22
13. Mardale Mihai Vasile FC Darste 15 2.75 2.75 22
14. Mihai Adrian C.S. Electrica Brasov 18 2.62 2.62 21
15. Tigaeru Vasile Aron Radial Trans 20 2.62 2.62 21
16. Buduca Bogdan Radial Trans 14 2.50 2.50 20
17. Cocarcea Claudiu Rentissimo 19 2.50 2.50 20
18. Vasiloi Robert Avantaj 17 2.38 2.38 19
19. Mares Sorin Rentissimo 15 2.25 2.25 18
20. Mita Razvan C.S. Electrica Brasov 14 2.25 2.25 18
21. Fulgeanu Marius Catalin FC Darste 12 2.12 2.12 17
22. Mocanu Cristian Alexandru FC Darste 9 2.12 2.12 17
23. Andries Adrian RDX Team 12 2.00 2.00 16
24. Kovasznai Miklos Jouanel 15 2.00 2.00 16
25. Tutu Vasile Systech 14 2.00 2.00 16
26. Motreanu Sergiu Nicolae Caprice 10 1.88 1.88 15
27. Neamtu Bogdan Systech 14 1.88 1.88 15
28. Rusu Andrei Ionut Brasovia I.R.I.G.C. 13 1.88 1.88 15
29. Bold Gabriel Brasovia I.R.I.G.C. 11 1.75 1.75 14
30. Constantin Bogdan Siemens 11 1.75 1.75 14
31. Marcu Gabriel C.S. Electrica Brasov 12 1.75 1.75 14
32. Margarit Marius Daniel Rentissimo 12 1.75 1.75 14
33. Baltateanu Marius Radial Trans 12 1.62 1.62 13
34. Chisalita Bogdan C-tin Caprice 8 1.62 1.62 13
35. Forro Alexandru Jouanel 11 1.62 1.62 13
36. Militaru Adrian Constantin Radial Trans 12 1.62 1.62 13
37. Onuc Vasile Radial Trans 12 1.62 1.62 13
38. Chiriac Daniel C.S. Electrica Brasov 12 1.50 1.50 12
39. Ocu Ciprian C.S. Electrica Brasov 7 1.50 1.50 12
40. Pricop Ciprian Marius Las Vegas - RDX 6 1.50 1.50 12
41. Andrunachi Marius Radial Trans 9 1.38 1.38 11
42. Hirtopanu Marius FC Darste 12 1.38 1.38 11
43. Mihaiu George Gabriel FC Darste 6 1.38 1.38 11
44. Paznicu Ovidiu Jouanel 13 1.38 1.38 11
45. Szep Cristian Ioan Precizia 9 1.38 1.38 11
46. Tapu Razvan RDX Team 7 1.38 1.38 11
47. Visan Ionut Radial Trans 11 1.38 1.38 11
48. Andrei Constantin Jouanel 9 1.25 1.25 10
49. Aparaschivei Andrei Siemens 8 1.25 1.25 10
50. Burca Stefan RDX Team 7 1.25 1.25 10
51. Francu Marius RDX Team 11 1.25 1.25 10
52. Luchian Ciprian Madalin Brasovia I.R.I.G.C. 7 1.25 1.25 10
53. Mihaiu Florin Constantin FC Darste 11 1.25 1.25 10
54. Pitac Razvan Caprice 10 1.25 1.25 10
55. Bedea Eduard Roland Caprice 10 1.12 1.12 9
56. Cioran George FC Darste 7 1.12 1.12 9
57. Colonescu Razvan Dumitru C.S. Electrica Brasov 7 1.12 1.12 9
58. Dovleag Marian FC Darste 5 1.12 1.12 9
59. Oprea Adrian Systech 10 1.12 1.12 9
60. Bodolean Marian Hidrogrup 7 1.00 1.00 8
61. Butilca Marius Rentissimo 8 1.00 1.00 8
62. Constanda Marius Mihail Jouanel 7 1.00 1.00 8
63. Dragomir Ovidiu Ionut Caprice 5 1.00 1.00 8
64. Mohorea Nelu Cristian Caprice 11 1.00 1.00 8
65. Turcanu Ioan Jouanel 12 1.00 1.00 8
66. Balint Zoltan Alexandru FC Darste 7 0.88 0.88 7
67. Bocarnea Daniel C.S. Electrica Brasov 5 0.88 0.88 7
68. Constantin Bogdan Adrian Caprice 4 0.88 0.88 7
69. Dobrica Iulian Jouanel 8 0.88 0.88 7
70. Filiche Florin Daniel RDX Team 5 0.88 0.88 7
71. Gaita Florin Bogdan RDX Team 8 0.88 0.88 7
72. Gheorghe Liviu Siemens 5 0.88 0.88 7
73. Ionita Razvan Florin Systech 8 0.88 0.88 7
74. Maciuca Cristian Vasile Rentissimo 7 0.88 0.88 7
75. Manu Lucian Stefan Caprice 8 0.88 0.88 7
76. Pop Adrian Mihail Brasovia I.R.I.G.C. 6 0.88 0.88 7
77. Popa Marius Ilie Hidrogrup 5 0.88 0.88 7
78. Tarta Raul Siemens 4 0.88 0.88 7
79. Toma Daniel Avantaj 5 0.88 0.88 7
80. Tontsch Hans-Jurgen Precizia 8 0.88 0.88 7
81. Truscai Emanuel Caprice 4 0.88 0.88 7
82. Varvara Neculai Alexandru Jouanel 5 0.88 0.88 7
83. Andrei Gabriel Systech 7 0.75 0.75 6
84. Arisanu Vlad RDX Team 8 0.75 0.75 6
85. Baetelu Ionut Rentissimo 5 0.75 0.75 6
86. Campean Cosmin RDX Team 8 0.75 0.75 6
87. Caruntu Adrian Marian RDX Team 6 0.75 0.75 6
88. Danis Claudiu C.S. Electrica Brasov 3 0.75 0.75 6
89. Nastase Alexandru Arkada 4 0.75 0.75 6
90. Nazaru Daniel Avantaj 8 0.75 0.75 6
91. Bodea Ionut Bogdan FC Darste 5 0.62 0.62 5
92. Costache Ionut Gabriel Las Vegas - RDX 4 0.62 0.62 5
93. Dragomir Andrei FC Darste 6 0.62 0.62 5
94. Gheorghe Adi Precizia 4 0.62 0.62 5
95. Hoisan Ovidiu Systech 3 0.62 0.62 5
96. Moldovan Alexandru Nicolae RDX Team 7 0.62 0.62 5
97. Panzaru Viorel Gabriel FC Darste 4 0.62 0.62 5
98. Stan Damian Vasile Siemens 4 0.62 0.62 5
99. Bodrea Bogdan Mihai Systech 4 0.50 0.50 4
100. Bordas Radu FC Darste 2 0.50 0.50 4
101. Costisanu Catalin Avantaj 7 0.50 0.50 4
102. Cristea Ionel Precizia 3 0.50 0.50 4
103. Deak Csaba Janos Systech 6 0.50 0.50 4
104. Dumitru Vicentiu Avantaj 4 0.50 0.50 4
105. Kantor Alexandru FC Darste 4 0.50 0.50 4
106. Lupu Andrei Cristian C.S. Electrica Brasov 4 0.50 0.50 4
107. Marsavela Virgil Brasovia I.R.I.G.C. 4 0.50 0.50 4
108. Nastasia Florin Sorin RDX Team 4 0.50 0.50 4
109. Popa Marius Ovidiu Avantaj 4 0.50 0.50 4
110. Rusu Eugen C.S. Electrica Brasov 5 0.50 0.50 4
111. Stancu Catalin Avantaj 5 0.50 0.50 4
112. Stoian George Rares Hidrogrup 3 0.50 0.50 4
113. Baisanu Marius Rentissimo 3 0.38 0.38 3
114. Bejan Piser Adrian Rentissimo 3 0.38 0.38 3
115. Csere Mihai Precizia 2 0.38 0.38 3
116. Ene Victor Avantaj 4 0.38 0.38 3
117. Iosub Valeriu Andrei Siemens 4 0.38 0.38 3
118. Ispasescu Gabriel Brasovia I.R.I.G.C. 4 0.38 0.38 3
119. Mihaila Marius Georgian Siemens 3 0.38 0.38 3
120. Mihalache Daniel Jouanel 3 0.38 0.38 3
121. Nitu Dragos Avantaj 2 0.38 0.38 3
122. Pancu Vlad Precizia 2 0.38 0.38 3
123. Pataki Horia Siemens 3 0.38 0.38 3
124. Petrus Florin Vasile Brasovia I.R.I.G.C. 2 0.38 0.38 3
125. Popa Stelian Dan Siemens 4 0.38 0.38 3
126. Preoteasa Gabriel Jouanel 4 0.38 0.38 3
127. Pricop Ciprian Marius RDX Team 2 0.38 0.38 3
128. Rotaru Dan Siemens 3 0.38 0.38 3
129. Stescu Florin Brasovia I.R.I.G.C. 5 0.38 0.38 3
130. Stratan Petre C.S. Electrica Brasov 4 0.38 0.38 3
131. Toth Stefan Adrian C.S. Electrica Brasov 3 0.38 0.38 3
132. Aboaice Cristian Radial Trans 2 0.25 0.25 2
133. Aparaschivei Andrei Dorel Arkada 2 0.25 0.25 2
134. Banciu Mircea Ionut Precizia 2 0.25 0.25 2
135. Blaj Claudiu Valea cu Flori 2 0.25 0.25 2
136. Boila Calin Ovidiu Avantaj 5 0.25 0.25 2
137. Casvean Alexandru Mihai Siemens 2 0.25 0.25 2
138. Chifu George Mircea Brasovia I.R.I.G.C. 2 0.25 0.25 2
139. Chiorean Lucian Radial Trans 2 0.25 0.25 2
140. Cireasa Adrian Precizia 2 0.25 0.25 2
141. Coman Florin Precizia 2 0.25 0.25 2
142. Cosneanu Constantin RDX Team 3 0.25 0.25 2
143. Dani Barna Robert Systech 2 0.25 0.25 2
144. Delcea Alexandru Avantaj 4 0.25 0.25 2
145. Diaconu Ion Alexandru Las Vegas - RDX 5 0.25 0.25 2
146. Faraon Dragos Jouanel 2 0.25 0.25 2
147. Fogoros Ovidiu Dumitru Precizia 2 0.25 0.25 2
148. Ghivici Andrei Daniel RDX Team 2 0.25 0.25 2
149. Mocanu Marius Ionut Brasovia I.R.I.G.C. 3 0.25 0.25 2
150. Murariu Ciprian Caprice 3 0.25 0.25 2
151. Orghidan Ciprian C.S. Electrica Brasov 3 0.25 0.25 2
152. Pavel Vlad FC Darste 2 0.25 0.25 2
153. Popa Iancu Cosmin Caprice 2 0.25 0.25 2
154. Sebe Catalin Jouanel 2 0.25 0.25 2
155. Simon Atilla C.S. Electrica Brasov 3 0.25 0.25 2
156. Slujitoru Mihai Bogdan Precizia 2 0.25 0.25 2
157. Teodorescu Daniel Adrian FC Darste 2 0.25 0.25 2
158. Acostachioae Marian Florin C.S. Electrica Brasov 2 0.12 0.12 1
159. Aldea Marius Sorin Rentissimo 1 0.12 0.12 1
160. Anton Marian RDX Team 1 0.12 0.12 1
161. Antone Laurentiu Caprice 1 0.12 0.12 1
162. Buduca Rares Radial Trans 1 0.12 0.12 1
163. Buksa Janos Caprice 1 0.12 0.12 1
164. Carutasu Dorin Siemens 1 0.12 0.12 1
165. Chirita Alexandru Marian Jouanel 6 0.12 0.12 1
166. Ciobotaru Gabriel Ionut Util Service 1 0.12 0.12 1
167. Cojocariu Florentin Cristinel Brasovia I.R.I.G.C. 2 0.12 0.12 1
168. Cosa Cozmin Ionut Arkada 1 0.12 0.12 1
169. Crivineanu Dumitru Catalin Siemens 2 0.12 0.12 1
170. Debu Marius Mihai FC Darste 1 0.12 0.12 1
171. Dracea Mihai Util Service 2 0.12 0.12 1
172. Dragomir Catalin Marian Systech 1 0.12 0.12 1
173. Durchi Ioan Caprice 1 0.12 0.12 1
174. Duti Florian Rentissimo 1 0.12 0.12 1
175. Ganga Razvan Ionut Rentissimo 2 0.12 0.12 1
176. Ghita Alexandru Florian Las Vegas - RDX 1 0.12 0.12 1
177. Gradinaru Ciprian Ioan Systech 1 0.12 0.12 1
178. Haisan Mihai C.S. Electrica Brasov 1 0.12 0.12 1
179. Hegyi Ernest Andrei FC Darste 1 0.12 0.12 1
180. Horinceanu Alexandru Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.12 0.12 1
181. Ion Adrian Ovidiu RDX Team 2 0.12 0.12 1
182. Jidic Vasile Daniel Radial Trans 3 0.12 0.12 1
183. Marcu Bogdan C.S. Electrica Brasov 4 0.12 0.12 1
184. Mazilu Ovidiu Siemens 1 0.12 0.12 1
185. Mircescu Andrei Stefan Arkada 1 0.12 0.12 1
186. Moise Vasile Brasovia I.R.I.G.C. 2 0.12 0.12 1
187. Molnar Lorand Lazslo Rentissimo 3 0.12 0.12 1
188. Pantilimon Radu Florin Caprice 1 0.12 0.12 1
189. Radu Ionut Daniel Siemens 1 0.12 0.12 1
190. Rotaru Daniel Fortul Doftanei 1 0.12 0.12 1
191. Rus Ioan Jouanel 1 0.12 0.12 1
192. Rusu Bogdan Nicolae Rentissimo 1 0.12 0.12 1
193. Serban Adrian Avantaj 2 0.12 0.12 1
194. Staicu Adrian Valea cu Flori 1 0.12 0.12 1
195. Taran Catalin Rentissimo 1 0.12 0.12 1
196. Tarta Raul Aurelian Jouanel 1 0.12 0.12 1
197. Tintoiu Marius Radial Trans 3 0.12 0.12 1
198. Ursu Valentin Las Vegas - RDX 1 0.12 0.12 1
199. Aldea Marcel Radial Trans 1 0.00 0.00 0
200. Alecu Marius Ionut Rentissimo 2 0.00 0.00 0
201. Banciu George Las Vegas - RDX 1 0.00 0.00 0
202. Banica Gabriel RDX Team 1 0.00 0.00 0
203. Bartha Sandor Precizia 1 0.00 0.00 0
204. Calugaru Cosmin FC Darste 2 0.00 0.00 0
205. Corbos Mugurel Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.00 0.00 0
206. Cornea Constantin Caprice 1 0.00 0.00 0
207. Cosneanu Aurel Razvan Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.00 0.00 0
208. Cotoi Claudiu Feri Systech 1 0.00 0.00 0
209. Dodan Stefan Mihai Arkada 1 0.00 0.00 0
210. Dumitru Adrian Systech 2 0.00 0.00 0
211. Foiciuc Mason Silvano FC Darste 1 0.00 0.00 0
212. Francu Catalin Las Vegas - RDX 2 0.00 0.00 0
213. Gyorffi Mircea Traian C.S. Electrica Brasov 1 0.00 0.00 0
214. Halip Constantin FRG & AMC Team 1 0.00 0.00 0
215. Iuhasz Lorand Alex Avantaj 1 0.00 0.00 0
216. Kisgyorgy Sandor Caprice 1 0.00 0.00 0
217. Kolcza Iosif Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.00 0.00 0
218. Marin Constantin Systech 3 0.00 0.00 0
219. Neagu Gabriel Mihai Hidrogrup 2 0.00 0.00 0
220. Rojnita Adrian Systech 4 0.00 0.00 0
221. Rus Adrian Systech 4 0.00 0.00 0
222. Seu Catalin Brasovia I.R.I.G.C. 1 0.00 0.00 0
223. Simin Claudiu Mihai RDX Team 1 0.00 0.00 0
224. Staicu Ion C.S. Electrica Brasov 1 0.00 0.00 0
225. Stefancu Lucian C.S. Electrica Brasov 2 0.00 0.00 0
226. Turcan Adrian Arkada 1 0.00 0.00 0
227. Valcea Alin Stefan Util Service 1 0.00 0.00 0
© Minifotbal Brasov 1995