Clasament
1. Radial T. 59p
2. Avantaj 49p
3. Jouanel 48p
4. FC Darste 44p
5. Electrica 39p
toata lista»»
Golgeteri
1. Popa 43g
2. Marinescu 31g
3. Pascu 23g
4. Grigorescu 22g
5. Sandor 21g
toata lista»»
Suspendari

Jucatorii suspendati disciplinar pentru Etapa 22:

Excluderi
 
Etape

Etape disputate: 21
Etape ramase: 1

Pentru a viziona intregul program competitional, click pe etape»»

Sarbatoriti
- Rusu Bogdan Nicolae (Rentiss.) > 1984-12-05;
- Cristea Ionel (Precizia) > 1978-12-06;
- Jidic Vasile Daniel (Radial T.) > 1984-12-06;
- Anghel Adrian Cornel (Precizia) > 1973-12-11;
- Panzaru Razvan (Radial T.) > 1982-12-11;
2022-04-02/2022-08-27
1/12
Ora Partida tur retur
09:00 Radial Trans - FC Darste  1 - 0  5 - 2
10:00 Jouanel - RDX Team  9 - 2  5 - 2
11:00 Systech - Caprice  4 - 1  2 - 3
12:00 Avantaj - Siemens  7 - 1  7 - 0
13:00 C.S. Electrica Brasov - Precizia  3 - 0  2 - 1
14:00 Brasovia I.R.I.G.C. - Rentissimo  7 - 3  8 - 1

Observatori etapa 1: Radial, Darste
Observatori etapa 12: Radial, Darste
2022-04-03/2022-09-04
2/13
Ora Partida tur retur
09:00 RDX Team - Radial Trans  0 - 8  1 - 4
10:00 FC Darste - Caprice  3 - 4  5 - 2
11:00 Jouanel - Siemens  4 - 2  4 - 3
12:00 Systech - Precizia  7 - 4  5 - 5
13:00 Avantaj - Rentissimo  9 - 3  4 - 2
14:00 C.S. Electrica Brasov - Brasovia I.R.I.G.C.  4 - 1  1 - 0

Observatori etapa 2: Jouanel, RDX Team
Observatori etapa 13: Jouanel, RDX Team
2022-04-09/2022-09-10
3/14
Ora Partida tur retur
09:00 Radial Trans - Caprice  3 - 2  7 - 2
10:00 RDX Team - Siemens  1 - 1  5 - 3
11:00 FC Darste - Precizia  6 - 0  11 - 1
12:00 Jouanel - Rentissimo  4 - 3  8 - 5
13:00 Systech - Brasovia I.R.I.G.C.  0 - 0  7 - 1
14:00 Avantaj - C.S. Electrica Brasov  5 - 4  3 - 1

Observatori etapa 3: Systech, Caprice
Observatori etapa 14: Systech, Caprice
2022-05-01/2022-09-18
4/15
Ora Partida tur retur
09:00 Siemens - Radial Trans  3 - 3  4 - 3
10:00 Caprice - Precizia  3 - 0  8 - 3
11:00 RDX Team - Rentissimo  1 - 3  6 - 5
12:00 FC Darste - Brasovia I.R.I.G.C.  4 - 1  5 - 0
13:00 Jouanel - C.S. Electrica Brasov  2 - 1  3 - 0
14:00 Systech - Avantaj  3 - 4  4 - 2

Observatori etapa 4: Avantaj, Siemens
Observatori etapa 15: Avantaj, Siemens
2022-05-07/2022-09-24
5/16
Ora Partida tur retur
09:00 Radial Trans - Precizia  5 - 2  12 - 2
10:00 Siemens - Rentissimo  2 - 4  1 - 4
11:00 Caprice - Brasovia I.R.I.G.C.  1 - 1  4 - 2
12:00 RDX Team - C.S. Electrica Brasov  2 - 6  0 - 3
13:00 FC Darste - Avantaj  3 - 3  1 - 3
14:00 Jouanel - Systech  2 - 1  5 - 2

Observatori etapa 5: C.S. Electrica, Precizia
Observatori etapa 16: C.S. Electrica, Precizia
2022-05-15/2022-10-02
6/17
Ora Partida tur retur
09:00 Rentissimo - Radial Trans  1 - 10  3 - 3
10:00 Precizia - Brasovia I.R.I.G.C.  5 - 3  2 - 4
11:00 Siemens - C.S. Electrica Brasov  4 - 6  4 - 3
12:00 Caprice - Avantaj  3 - 1  3 - 9
13:00 RDX Team - Systech  0 - 4  2 - 3
14:00 FC Darste - Jouanel  6 - 1  3 - 1

Observatori etapa 6: Brasovia Juniors, Rentissimo
Observatori etapa 17: Brasovia Juniors, Rentissimo
2022-05-21/2022-10-08
7/18
Ora Partida tur retur
09:00 Radial Trans - Brasovia I.R.I.G.C.  6 - 2  5 - 0
10:00 Rentissimo - C.S. Electrica Brasov  0 - 4  4 - 2
11:00 Precizia - Avantaj  1 - 5  0 - 3
12:00 Siemens - Systech  1 - 4  2 - 8
13:00 Caprice - Jouanel  2 - 5  0 - 10
14:00 RDX Team - FC Darste  0 - 9  0 - 2

Observatori etapa 7: Radial, Darste
Observatori etapa 18: Radial, Darste
2022-05-29/2022-10-16
8/19
Ora Partida tur retur
09:00 C.S. Electrica Brasov - Radial Trans  1 - 4  3 - 4
10:00 Brasovia I.R.I.G.C. - Avantaj  1 - 7  0 - 2
11:00 Rentissimo - Systech  0 - 5  2 - 3
12:00 Precizia - Jouanel  1 - 10  1 - 5
13:00 Siemens - FC Darste  2 - 8  0 - 0
14:00 Caprice - RDX Team  3 - 3  0 - 3

Observatori etapa 8: Jouanel, RDX Team
Observatori etapa 19: Jouanel, RDX Team
2022-06-04/2022-10-22
9/20
Ora Partida tur retur
09:00 Radial Trans - Avantaj  2 - 1  8 - 2
10:00 C.S. Electrica Brasov - Systech  1 - 2  7 - 3
11:00 Brasovia I.R.I.G.C. - Jouanel  3 - 4  1 - 5
12:00 Rentissimo - FC Darste  1 - 6  3 - 9
13:00 Precizia - RDX Team  2 - 5  4 - 9
14:00 Siemens - Caprice  0 - 3  1 - 5

Observatori etapa 9: Systech, Caprice
Observatori etapa 20: Systech, Caprice
2022-06-12/2022-10-30
10/21
Ora Partida tur retur
09:00 Systech - Radial Trans  0 - 1  0 - 2
10:00 Avantaj - Jouanel  6 - 5  5 - 3
11:00 C.S. Electrica Brasov - FC Darste  2 - 1  7 - 4
12:00 Brasovia I.R.I.G.C. - RDX Team  1 - 5  5 - 1
13:00 Rentissimo - Caprice  0 - 3  4 - 5
14:00 Precizia - Siemens  3 - 2  5 - 7

Observatori etapa 10: Avantaj, Siemens
Observatori etapa 21: Avantaj, Siemens
2022-06-18/2022-11-05
11/22
Ora Partida tur retur
09:00 Radial Trans - Jouanel  5 - 2  7 - 4
10:00 Systech - FC Darste  1 - 3  2 - 3
11:00 Avantaj - RDX Team  3 - 4  6 - 3
12:00 C.S. Electrica Brasov - Caprice  4 - 1  5 - 1
13:00 Brasovia I.R.I.G.C. - Siemens  7 - 4  5 - 6
14:00 Rentissimo - Precizia  3 - 0  4 - 1

Observatori etapa 11: C.S. Electrica, Precizia
Observatori etapa 22: C.S. Electrica, Precizia
© Minifotbal Brasov 1995