Campionat
Clasament
1. Radial T. 31p
2. Jouanel 24p
3. FC Darste 22p
4. Avantaj 22p
5. Electrica 21p
toata lista»»
Golgeteri
1. Popa 20g
2. Mocanu 12g
3. Mardale 11g
4. Mihalcea 11g
5. Ferencz 10g
toata lista»»
Suspendari

Jucatorii suspendati disciplinar pentru Etapa 12:

Excluderi
 
Etape

Etape disputate: 11
Etape ramase: 11

Pentru a viziona intregul program competitional, click pe etape»»

Sarbatoriti
- Visan Ionut (Radial T.) > 1991-08-11;
- Arisanu Vlad (RDX) > 1989-08-12;
2022-04-02/0000-00-00
1/12
Ora Partida tur retur
09:00 Radial Trans - FC Darste  1 - 0 -
10:00 Jouanel - RDX Team  9 - 2 -
11:00 Systech - Caprice  4 - 1 -
12:00 Avantaj - Siemens  7 - 1 -
13:00 C.S. Electrica Brasov - Precizia  3 - 0 -
14:00 Brasovia I.R.I.G.C. - Rentissimo  7 - 3 -

Observatori etapa 1: Radial, Darste
Observatori etapa 12:
2022-04-03/0000-00-00
2/13
Ora Partida tur retur
09:00 RDX Team - Radial Trans  0 - 8 -
10:00 FC Darste - Caprice  3 - 4 -
11:00 Jouanel - Siemens  4 - 2 -
12:00 Systech - Precizia  7 - 4 -
13:00 Avantaj - Rentissimo  9 - 3 -
14:00 C.S. Electrica Brasov - Brasovia I.R.I.G.C.  4 - 1 -

Observatori etapa 2: Jouanel, RDX Team
Observatori etapa 13:
2022-04-09/0000-00-00
3/14
Ora Partida tur retur
09:00 Radial Trans - Caprice  3 - 2 -
10:00 RDX Team - Siemens  1 - 1 -
11:00 FC Darste - Precizia  6 - 0 -
12:00 Jouanel - Rentissimo  4 - 3 -
13:00 Systech - Brasovia I.R.I.G.C.  0 - 0 -
14:00 Avantaj - C.S. Electrica Brasov  5 - 4 -

Observatori etapa 3: Fortul Doftanei, Caprice
Observatori etapa 14:
2022-05-01/0000-00-00
4/15
Ora Partida tur retur
09:00 Siemens - Radial Trans  3 - 3 -
10:00 Caprice - Precizia  3 - 0 -
11:00 RDX Team - Rentissimo  1 - 3 -
12:00 FC Darste - Brasovia I.R.I.G.C.  4 - 1 -
13:00 Jouanel - C.S. Electrica Brasov  2 - 1 -
14:00 Systech - Avantaj  3 - 4 -

Observatori etapa 4: Avantaj, Siemens
Observatori etapa 15:
2022-05-07/0000-00-00
5/16
Ora Partida tur retur
09:00 Radial Trans - Precizia  5 - 2 -
10:00 Siemens - Rentissimo  2 - 4 -
11:00 Caprice - Brasovia I.R.I.G.C.  1 - 1 -
12:00 RDX Team - C.S. Electrica Brasov  2 - 6 -
13:00 FC Darste - Avantaj  3 - 3 -
14:00 Jouanel - Systech  2 - 1 -

Observatori etapa 5: C.S. Electrica, Precizia
Observatori etapa 16:
2022-05-15/0000-00-00
6/17
Ora Partida tur retur
09:00 Rentissimo - Radial Trans  1 - 10 -
10:00 Precizia - Brasovia I.R.I.G.C.  5 - 3 -
11:00 Siemens - C.S. Electrica Brasov  4 - 6 -
12:00 Caprice - Avantaj  3 - 1 -
13:00 RDX Team - Systech  0 - 4 -
14:00 FC Darste - Jouanel  6 - 1 -

Observatori etapa 6: Brasovia Juniors, Rentissimo
Observatori etapa 17:
2022-05-21/0000-00-00
7/18
Ora Partida tur retur
09:00 Radial Trans - Brasovia I.R.I.G.C.  6 - 2 -
10:00 Rentissimo - C.S. Electrica Brasov  0 - 4 -
11:00 Precizia - Avantaj  1 - 5 -
12:00 Siemens - Systech  1 - 4 -
13:00 Caprice - Jouanel  2 - 5 -
14:00 RDX Team - FC Darste  0 - 9 -

Observatori etapa 7: Radial, Darste
Observatori etapa 18:
2022-05-29/0000-00-00
8/19
Ora Partida tur retur
09:00 C.S. Electrica Brasov - Radial Trans  1 - 4 -
10:00 Brasovia I.R.I.G.C. - Avantaj  1 - 7 -
11:00 Rentissimo - Systech  0 - 5 -
12:00 Precizia - Jouanel  1 - 10 -
13:00 Siemens - FC Darste  2 - 8 -
14:00 Caprice - RDX Team  3 - 3 -

Observatori etapa 8: Jouanel, RDX Team
Observatori etapa 19:
2022-06-04/0000-00-00
9/20
Ora Partida tur retur
09:00 Radial Trans - Avantaj  2 - 1 -
10:00 C.S. Electrica Brasov - Systech  1 - 2 -
11:00 Brasovia I.R.I.G.C. - Jouanel  3 - 4 -
12:00 Rentissimo - FC Darste  1 - 6 -
13:00 Precizia - RDX Team  2 - 5 -
14:00 Siemens - Caprice  0 - 3 -

Observatori etapa 9: Fortul Doftanei, Caprice
Observatori etapa 20:
2022-06-12/0000-00-00
10/21
Ora Partida tur retur
09:00 Systech - Radial Trans  0 - 1 -
10:00 Avantaj - Jouanel  6 - 5 -
11:00 C.S. Electrica Brasov - FC Darste  2 - 1 -
12:00 Brasovia I.R.I.G.C. - RDX Team  1 - 5 -
13:00 Rentissimo - Caprice  0 - 3 -
14:00 Precizia - Siemens  3 - 2 -

Observatori etapa 10: Avantaj, Siemens
Observatori etapa 21:
2022-06-18/0000-00-00
11/22
Ora Partida tur retur
09:00 Radial Trans - Jouanel  5 - 2 -
10:00 Systech - FC Darste  1 - 3 -
11:00 Avantaj - RDX Team  3 - 4 -
12:00 C.S. Electrica Brasov - Caprice  4 - 1 -
13:00 Brasovia I.R.I.G.C. - Siemens  7 - 4 -
14:00 Rentissimo - Precizia  3 - 0 -

Observatori etapa 11: C.S. Electrica, Precizia
Observatori etapa 22:
© Minifotbal Brasov 1995