Clasament
1. Blach 50p
2. KIRA* 43p
3. Bebeto 40p
4. Caprice 38p
5. Real 37p
toata lista»»
Golgeteri
1. Pop 31g
2. Feier 25g
3. Grigorescu 22g
4. Andrei 20g
5. Gociman 20g
toata lista»»
Suspendari

Jucatorii suspendati disciplinar pentru Etapa 2:

Nu este nici un jucator suspendat
Etape

Etape disputate: 1
Etape ramase: 21

Pentru a viziona intregul program competitional, click pe etape»»

Sarbatoriti
Nu este nici un jucator sarbatorit
2008-03-16/2008-08-24
1/12
Ora Partida tur retur
09:00 Pim-Bart - Caprice  4 - 2  1 - 7
10:00 A.S.A. - Nicoli**  3 - 0  5 - 5
11:00 APA - Blach Dom  3 - 4  0 - 16
12:00 Seda Invest - Curtea Brasoveana  0 - 2  1 - 0
13:00 Real '97 Brasov - Bebeto Fitness  4 - 3  7 - 2
14:00 KIRA Distrigaz * - ASTRA  5 - 2  1 - 1

Observatori etapa 1:
Observatori etapa 12:
2008-03-22/2008-08-30
2/13
Ora Partida tur retur
09:00 Blach Dom - A.S.A.  5 - 4  3 - 0
10:00 Curtea Brasoveana - APA  2 - 3  3 - 0
11:00 Bebeto Fitness - Seda Invest  3 - 3  1 - 2
12:00 ASTRA - Real '97 Brasov  3 - 4  3 - 1
13:00 Nicoli** - Pim-Bart  0 - 3  11 - 4
14:00 Caprice - KIRA Distrigaz *  3 - 5  3 - 3

Observatori etapa 2:
Observatori etapa 13:
2008-03-30/2008-09-07
3/14
Ora Partida tur retur
09:00 APA - Bebeto Fitness  0 - 5  0 - 3
10:00 Pim-Bart - Blach Dom  1 - 6  2 - 3
11:00 A.S.A. - Curtea Brasoveana  2 - 4  1 - 5
12:00 Seda Invest - ASTRA  3 - 5  0 - 3
13:00 Real '97 Brasov - KIRA Distrigaz *  2 - 2  0 - 1
14:00 Nicoli** - Caprice  0 - 3  3 - 0

Observatori etapa 3:
Observatori etapa 14:
2008-04-05/2008-09-13
4/15
Ora Partida tur retur
09:00 Blach Dom - Nicoli**  3 - 0  2 - 3
10:00 Caprice - Real '97 Brasov  2 - 3  4 - 1
11:00 KIRA Distrigaz * - Seda Invest  9 - 1  6 - 3
12:00 Curtea Brasoveana - Pim-Bart  2 - 3  6 - 3
13:00 ASTRA - APA  2 - 4  2 - 1
14:00 Bebeto Fitness - A.S.A.  6 - 1  6 - 5

Observatori etapa 4:
Observatori etapa 15:
2008-04-13/2008-09-21
5/16
Ora Partida tur retur
09:00 Pim-Bart - Bebeto Fitness  2 - 5  4 - 11
10:00 A.S.A. - ASTRA  3 - 4  5 - 2
11:00 APA - KIRA Distrigaz *  1 - 4  1 - 12
12:00 Real '97 Brasov - Seda Invest  3 - 1  10 - 6
13:00 Nicoli** - Curtea Brasoveana  0 - 3  3 - 3
14:00 Blach Dom - Caprice  5 - 2  3 - 2

Observatori etapa 5:
Observatori etapa 16:
2008-04-19/2008-09-27
6/17
Ora Partida tur retur
09:00 Caprice - ASTRA  6 - 1  3 - 2
10:00 Nicoli** - KIRA Distrigaz *  0 - 3  0 - 3
11:00 Real '97 Brasov - Blach Dom  2 - 5  5 - 10
12:00 Seda Invest - APA  2 - 0  3 - 0
13:00 A.S.A. - Pim-Bart  3 - 1  10 - 3
14:00 Curtea Brasoveana - Bebeto Fitness  2 - 2  1 - 1

Observatori etapa 6:
Observatori etapa 17:
2008-05-04/2008-10-05
7/18
Ora Partida tur retur
09:00 Pim-Bart - APA  4 - 2  4 - 1
10:00 KIRA Distrigaz * - Curtea Brasoveana  4 - 2  2 - 3
11:00 Nicoli** - Seda Invest  0 - 3  1 - 1
12:00 A.S.A. - Real '97 Brasov  4 - 2  3 - 3
13:00 Bebeto Fitness - Caprice  1 - 4  5 - 1
14:00 ASTRA - Blach Dom  2 - 4  3 - 2

Observatori etapa 7:
Observatori etapa 18:
2008-05-10/2008-10-11
8/19
Ora Partida tur retur
09:00 KIRA Distrigaz * - A.S.A.  4 - 0  1 - 0
10:00 ASTRA - Pim-Bart  0 - 1  3 - 1
11:00 Caprice - APA  2 - 3  5 - 1
12:00 Seda Invest - Blach Dom  2 - 3  0 - 1
13:00 Real '97 Brasov - Curtea Brasoveana  2 - 3  6 - 0
14:00 Nicoli** - Bebeto Fitness  0 - 3  1 - 0

Observatori etapa 8:
Observatori etapa 19:
2008-05-18/2008-10-19
9/20
Ora Partida tur retur
09:00 Pim-Bart - Real '97 Brasov  1 - 9  3 - 6
10:00 A.S.A. - Seda Invest  7 - 2  1 - 3
11:00 APA - Nicoli**  3 - 5  3 - 7
12:00 Blach Dom - KIRA Distrigaz *  1 - 1  3 - 4
13:00 Bebeto Fitness - ASTRA  3 - 5  3 - 2
14:00 Curtea Brasoveana - Caprice  2 - 6  0 - 4

Observatori etapa 9:
Observatori etapa 20:
2008-05-24/2008-10-25
10/21
Ora Partida tur retur
09:00 Seda Invest - Pim-Bart  3 - 4  5 - 0
10:00 Caprice - A.S.A.  2 - 2  3 - 0
11:00 Real '97 Brasov - APA  5 - 0  3 - 0
12:00 KIRA Distrigaz * - Bebeto Fitness  2 - 5  1 - 3
13:00 ASTRA - Nicoli**  2 - 7  3 - 0
14:00 Blach Dom - Curtea Brasoveana  7 - 0  4 - 1

Observatori etapa 10:
Observatori etapa 21:
2008-06-01/2008-11-02
11/22
Ora Partida tur retur
09:00 Pim-Bart - KIRA Distrigaz *  1 - 4  5 - 4
10:00 APA - A.S.A.  1 - 2  0 - 3
11:00 Curtea Brasoveana - ASTRA  2 - 1 -
12:00 Nicoli** - Real '97 Brasov  2 - 2  3 - 3
13:00 Bebeto Fitness - Blach Dom  3 - 2  3 - 3
14:00 Caprice - Seda Invest  5 - 2  5 - 2

Observatori etapa 11:
Observatori etapa 22:
© Asociatia Sportiva Minifotbal Brasov